wstecz

ID1.200

Dementi nudy. Synonim dobrego designu. Mebel dla koneserów wzornictwa – połączenie klasycznej, zredukowanej w formie bauhausowskiej bryły z ciepłem, lekkością oraz finezją stylistyki mid-century. Lekka, ażurowa konstrukcja – jak fraszka. Lity, twardy dąb – solidny jak rzemieślnicze meble. ID1.200 to prestiż i wysmakowany gust bez ciężkości i powagi awangardowej stylistyki flirtującej z klasykami Le Corbusiera. 
Gra światła w bryle i gra bryły w świetle. Architektoniczna precyzja i minimalizm jako oprawa dla niepowtarzalnych zdarzeń w twoich myślach. Niebanalnych zdarzeń w przestrzeni... Wszak niskie, eleganckie oparcie umożliwia komfort użytkowania na różne sposoby. Fantazjuj.

Wpuszczone filigranowe nóżki podkreślają charakter wiszącej nad ziemią bryły. Czas na uniesienia. Bo w sypialni liczy się nieważkość, liczy się nastrój. Ciepło i awangarda. Czytelność i niebanalne rozwiązania.
Precz z nudą – głębokość siedziska zdradza kolejną funkcję mebla. Twoja sofa. Czas na spotkanie. Bezszelest myśli po powrocie z pracy... 
Sofa oraz fotel dostępne są w rożnych gatunkach drewna oraz rodzajach tapicerki – fantazjuj, wykreuj swe niebanalne wnętrze – ID1.200: antyteza nudy.