praca

Uwielbiasz zapach litego drewna, a jakość nie jest dla Ciebie pustym słowem ?

Pomocnik stolarza / specjalista do spr. wykańczania drewna ( kobieta / mężczyzna )

Miejsce pracy Cieszyn i okolice

Twoje mocne strony to umiejętność pracy z litym drewnem i miłość do tego surowca. Jesteś uzdolniony/a manualnie, lubisz zdrową pracę fizyczną, cenisz dokładność, szczerość i posiadasz poczucie estetyki. Może jesteś zapalonym majsterkowiczem, pomocnikiem stolarza, a może samodzielnym stolarzem?

Oferujemy :

  • Nowoczesne i samodzielne stanowisko pracy dla zaangażowanego Współpracownika,
    szukającego odpowiedzialnej pozycji w zgranym zespole oraz jakości i satysfakcji z wypracowanych efektów.

  • Ciekawe, ambitne, samodzielne zadania w zakresie powstawania, uszlachetniania oraz wysyłki wyjątkowych mebli z litego drewna

  • Wielopłaszczyznową oraz urozmaiconą pracę manufakturową z odpowiedzialnością.

  • Wzajemny szacunek pozbawiony sztandarowych hierarchii oraz możliwość podejmowania własnych decyzji

  • Przestrzeń dla Twoich dobrych pomysłów jak i naszych wspólnych osiągnięć

Jesteśmy :

  • Od 20 lat tworzymy wyjątkowe meble w segmencie premium dla klientów detalicznych w całej Europie

  • Jesteśmy przejrzystą manufakturą, stawiającą na jakość i szacunek względem siebie oraz naszych klientów i tacy chcemy pozostać

  • Małym, wszechstronnym i silnym zespołem, który dzięki Tobie stanie się jeszcze mocniejszy

U nas otrzymasz :

  • Samodzielne stanowisko

  • Umowę u pracę

  • Odpowiedzialność za swoje projekty

  • Możliwość pracy w elastycznym systemie godzinowym

Twoje zadania :

  • Pomagasz wykwalifikowanym stolarzom na różnych etapach powstania mebli

  • Dbasz samodzielnie o finalny "szlif", wybarwiasz, polerujesz oraz okuwasz meble

  • To Ty akceptujesz jakość produktu i dajesz zielone światło do wysyłki

  • Dbasz o bezpieczny system pakowania i wysyłkę kurierską

  • Angażujesz się, tworzysz, ulepszasz i rozwijasz siebie oraz cały zespół

Twoja kwalifikacje:

  • Mile widziane doświadczenie w branży stolarskiej

  • Chęć podjęcia odpowiedzialnej pracy

  • Uzdolnienia manualne, przyjemność pracy z litym drewnem oraz zdrowej pracy fizycznej

  • Pracowitość, samoorganizacja, wymagające podejście do jakości oraz estetyki

Szanujesz rzemiosło, z dumą podchodzisz to pracy własnymi dłońmi i chcesz zostać częścią kreatywnego zespołu ?

Dołącz do nas i delektuj się codziennie zapachem litego drewna !

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: service@mazzivo.pl