Targowa kolonia

Targowa kolonia

W dniach 16-22.01.2017 w Kolonii odbywają się Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz imm Cologne. Jest to jedno z największych przedsięwzięć na rynku wnętrzarskim, na którym prezentuje się ponad tysiąc firm. To nie jedyna okazja do odwiedzenia niemieckich sąsiadów, bowiem w tym samym czasie w Kolonii mają miejsce również Międzynarodowe Targi Mebli Kuchennych i Wyposażenia Kuchni Living Kitchen. To spora okazja, by odwiedzić wystawców z aż 50 różnych krajów.

 

Początkiem roku miasto zmienia się w centrum wnętrzarskiego świata. Halę można zwiedzać codziennie w godz. 9:00-18:00, a na zainteresowanych czeka niezwykle bogata oferta. Znajdziemy tam między innymi rustykalne i klasyczne stoliki, łóżka i ramy, leżanki, akcesoria łazienkowe, stołki barowe, garderoby, komody, biblioteki, oświetlenie sufitowe oraz ścienne... Lista tej designerskiej mapy jest naprawdę długa.

 

Targi prezentują nowe wnętrzarskie trendy i zadziwiają innowatorskimi pomysłami. To tutaj biznes meblowy wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom klientów, którzy mogą odkryć światowy wnętrzarski rynek, poznać nowe marki, rozwiązania i akcesoria, których dotychczas nie znali. Oferta jest podzielona na kategorie. I tak np. w segmencie Sleep znajdziemy wszystko, co potrzebne do sypialni – od poduszek do łóżek wodnych, czy kontynentalnych. 9 pozostałych działów (Pure, Pure Editions, Pure Studios, Pure Talents, Pure Textile, Prime, Comfort, Smart, Global Lifestyles) również proponuje wszystko to, co skupia w sobie oryginalność, nowoczesną jakość materiału, czy różnorodność nowatorskich, ciekawych rozwiązań. Nie dziwi fakt, że zainteresowanie targami ciągle wzrasta – w ubiegłym roku powierzchnię 8 hali (230.000 m²) odwiedziło 80.000 osób z 128 krajów. Czy tym razem padnie rekord? Dowiemy się już niedługo.

 

Źródło: http://www.imm-cologne.de