dewiza

Praca z litym drewnem wymaga pokory, umiejętności i szczególnego podejścia do jakości. Drzewo przeznaczone na tarcicę meblarską rośnie 30–50 lat. Szanujemy ten długotrwały proces, stąd działanie z rozmysłem i wysoki poziom wykształcenia fachowego naszych rzemieślników. Surowe standardy jakości to imperatyw, gdy ideą jest ponadczasowość natury, funkcjonalność i piękno mebli stworzonych z drewna starannie dobranego z myślą o przeznaczeniu.

Porozumienie bez słów – to standard, do którego dążymy w kontaktach wewnętrznych, a także we współpracy z naszymi partnerami. Świadomość wspólnych poglądów otwiera przestrzeń wymiany myśli w bezpiecznym poczuciu harmonii pozwalającej oddać się naszym głównym celom bez zbędnej utraty energii. Obdarowani szacunkiem przez naturę, szanujemy siebie nawzajem. Niezależnie od pozycji, bez względu na relacje zawodowe – pielęgnując wzajemny szacunek do siebie, wspieramy to, co w nas i poza galaktykami naszych osobowości jest na ziemi najpiękniejsze. Obsługa klienta i serwis opierają się zatem na szczerej przyjemności obcowania z ludźmi oraz kreatywności.

Odpowiadamy za rzeczywistość, którą kształtujemy. Bliskość zakładów, dostępność naturalnego surowca oraz krótkie linie produkcyjne umożliwiają nam elastyczność w działaniu i skupienie się na meritum – jakości, poziomie obsługi oraz pochylenie się nad indywidualnymi potrzebami klientów. 

Moc i harmonia pochodzą z gór, tak jak wzajemny szacunek i bliskość z naturą – to nasz potencjał i wspólna korzyść.